Нинова: Бойко Борисов излъга, че оттегля Истанбулската конвенция
Нинова уточни, че не знае какъв консенсус търси Бойко Борисов, след като такъв няма в коалицията и в собствената му партия. „Ако очаква консенсус в БСП – няма да го получи“, заяви Нинова.
Тя поясни, че конвенцията е разпределена на комисии. „Ще повярваме в думите му, че ще я оттегли, ако утре на заседание на МС правителството реши да си оттегли внесената в парламента Истанбулска конвенция", допълни тя.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Последвайте ни
Оттеглил, ама друг път. Пито-платено....
Тя и Нинова излъга, че не се е срещала с Решетников, и че не била дала едни 70 хил.лева, а пък ги била платила някак си, даже не била разбрала как...
ДИКОВ Е СОЦИАЛИСТИЧЕСКИ ТОЛУП С НЕЧЛЕНОРАЗДЕЛНА РЕЧ ... БЛАГОДАРЕНИЕ НА АНЯ ПЕНЧЕВА СТАНА И ТОЙ КАТО ХОРАТА, ЧЕ И ИЗВЕСТЕН! ... АМА ЧАК ПЪК ЖУРНАЛИСТ?! БЕЗСРАМНИК, УРЕДИ И ГРОЗНАТА СИ ЩЕРКА В ТЕЛЕВИЗИЯТА, ЗА ДА Й ГЛЕДАМЕ НАСИЛА КВАДРАТНАТА МУТРА И ТЪПОТО Й ПЛАГИАДСКО ПРЕДАВАНЕ! АЙДЕ СТИГА ВЕЧЕ - ДА СИ ХОДИ НА СЕЛО ...
А виж та си купи хляб и едно кисело млекце, пък после джафкай кой грозен, кой красив, кой журналист и кой спрепач. Не се занимавай с материя, сложна за птичето ти мозАче
Оттеглил, ама друг път. Пито-платено....
ТИ ШЕ СЕ СЕТИШ ... АМА КЪСНО!
Само за един от сатанинските ефекти на Истанбулската конвенция - войната срещу децата ни, - виж късометражния документален филм: https://www.youtube.com/watch?v=tM8HKeY0Cyc ================================================================================ Бойко Борисов да се извини и на дъщеря си за лобизма и натиска който оказва на ГЕРБ и на българските граждани за ратифициране на сатанинската Истанбулска конвенция! ================================================================================ Министър-председателят Борисов незабавно да уволни министър Екатерина Захариева затова, че без мандат на правителството, т.е. чрез корупционната практика ЗЛОУПОТРЕБА С ВЛАСТ е подписала Истанбулската конвенция през юни 2016 г., тогава в качеството й на министър на правосъдието. ================================================================================ Бойко Борисов да не злоупотребява с дадената му от Народа власт, за да не я загуби!
За комунягите най-важния въпрос е темата с пидеразите..ха.ха щото си ги имат в изобилие. На времето ДС шантажираха пидеругите и ги правиха доносници..ха.ха Като стигнахме до руски шпиони и доносници защо под статии на ДС Кеворкян и ДС Сидеров не отключите коментарите да видите тогава народна мъжка любов..ха.ха Тръгнал арменеца Кеворкян да прави анал-лизи за Апостола. Абе педи спри се!!! Нито си българин нито Левски е доносник на Москва още повече пидераз..
Прав си не е българин, но навира всички лекета от ГЕРБ, ДСБ в кучи задник така както не смеят някои уж българи. А ти си трол - платен - плюя ти в душата.
а Кеворкян е повече българин от теб и от бойко борисов ;)
Времето ще покаже, Корнелче.
ПП "Герб" даде Конвенцията за становище от Конституционния съд. Те има да умуват поне два месеца. Това ще бъде отправната точка за по-нататъшното придвижване на Конвенцията.
Хелоуин е. Нали знаете как става. Взема се един БХ, изгребва му се тиквата и се поставя вътре свещ, която се пали и свети през издълбаните отвори. На тази свещ се изгаря конвенцията.
Който позволи този пасквил да бъде приет в България да му се довърши рода, семето пред очите на целия Български народ. Вчера пътувах в автобуса, живея в чужбина, където еднополовите бракове са разрешени, та две около 13 годишни момичета се целуваха в устите, по възрастните хора надеждаха глави, а имаше и такива, които се смееха най-безсрамно. Е да ни е честита ИК, от турците нищо добро не сме получили, е с това ще ни довършат.
БОКО - ТИКВАТА ИЗЛЪГА ЗА МНОГО НЕЩА: ЧЕ НЯМА БЕЗРАБОТИЦА, ЧЕ ЖИВЕЕМ ПО-ДОБРЕ, ЧЕ НЯМА КОРУПЦИЯ, ЧЕ ИМАМЕ ПРАВА, ЧЕ ПРЕДСТАВЛЯВА НАРОДА. ЛЪЖЕЦ!
Курвела, а зоофилията позволена ли е та яздиш кон..ха.ха.ха
https://www.youtube.com/watch?v=xzztNilXt6E
Какво друго можеш да очакваш от един полуграмотен, нарцистичен и страхлив простак и предател, освен лъжи, лъжи и лъжи.
Само за един от сатанинските ефекти на Истанбулската конвенция - войната срещу децата ни, - виж късометражния документален филм: https://www.youtube.com/watch?v=tM8HKeY0Cyc
ДА СЕ ЧУДИ ЧОВЕК , КАКВО ТОЛКОВА ИМА МЕЖДУ РЕДОВЕТЕ , В ТАЗИ КОНВЕНЦИЯ .ГЕЙ ПАРАДИТЕ ШЕСТВАТ ПО БУЛЕВАРДИТЕ -ЗНАЧИ НЕ Е ДЖЕНДЪРСТВОТО .НЕ Е И " ДА " ИЛИ "НЕ" ЗА НАСИЛИЕТО.ШЕСТВА СИ И ТО ,И НИКОЙ НЕ Е В СЪСТОЯНИЕ ДА ГО ОЗАПТИ .А МОЖЕ БИ ...КОЕТО Е НАЙ - ВЕРОЯТНО - КОНВЕНЦИЯТА ДА Е СИЛОМЕР . СИЛОМЕР С РАЗДЕЛИТЕЛНО ВЪЖЕ .ЕДНИТЕ ДЪРПАТ КОНВЕНЦИЯТА , ДРУГИТЕ ДЪРПАТ КОНВЕНЦИЯТА .ЕДНИТЕ ЗА , ДРУГИТЕ ПРОТИВ . ХИТРИТЕ ЩЕ Я ПУСНАТ , ДА СТАВА С НЕЯ КАКВОТО ЩЕ ДА СТАВА . И О ЧУДО -ДРУГИТЕ ПАДАТ ПО ... !ОСТАВА ДА ВИДИМ , КОИ ЩЕ СА ХИТРИТЕ ДА Я ПУСНАТ.
Само за един от сатанинските ефекти на Истанбулската конвенция - войната срещу децата ни, - виж късометражния документален филм: https://www.youtube.com/watch?v=tM8HKeY0Cyc
.............КОН ЦЕЛИЯ ДА ТИ ГО НАТРЕСКА !!!!!!!!!!
...я пропущи, после два пъти да и го налющи!
е приета И конвенция, кучетата си лаят и керванът си върви.
Другарката Лъжипръцкорнелия Измаманинова, отново отвори торбата с лъжи! Бойко илъгал, че е отхвърлил конвенцията, а то утре ще се решава този казус и ще се разбере, чак тогава дали я отхвърля или не. Н о тази лъжипръцка изглежда е наследничка на Нострадамус и знае утре, какво ще стане! А затова, че бе първата българка шефка на партия съгласила се с конвенцията и дори я е подписала в Брюксел нищо!
МНООООГО СИ ТЪП. БОКО-ТИКВАТА ПРИ ПОСЕЩЕНИЕТО СИ В БРЮКСЕЛ Е ОБЕЩАЛ НАЙ-ТЪРЖЕСТВЕНО НА ГЕЙСКО-ЛЕСБИЙСКОТО РЪКОВОДСТВО НА ЕС, ЧЕ БЪЛГАРСКИЯТ ПАРЛАМЕНТ ЩЕ ПРИЕМЕ КОНВЕНЦИЯТА (НА 100% КАКТО СЕ ИЗРАЗЯВАТ ТЪПАЦИТЕ ЗАВЪРШИЛИ ВИФ, СЕГА НСА). НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ БРЮКСЕЛ СЕ ОБАДИЛ НА ЦЕЦО-ПЪПЕША ДА СТЯГА ГЕРБЕРАСТКИТЕ РЕДИЦИ И "КАТО ЕДИН ДА ГЛАСУВАТ ЗА КОНВЕНЦИЯТА". ДА, АМА НЕ! КАТО СЕ ВЪРНА МУ КАЗАХА КАКВО Е НАСТРОЕНИЕТО НА НАРОДА И ТОЙ НЕЩО ТИПИЧНО ЗА ПРЕМИЕРА-СИКАДЖИЯ") ДАДЕ НАЗАД И СЕ СГУШИ КАТО НАПИКАНО МУШКАТО. ТОВА Е ИСТИНАТА!
ОБЕЩАХ, ЗАЩОТО МЕ ПРИНУДИХА! ЗАРАДИ ВАС ГО ПРАВЯ, ЗАРАДИ ВАС! ... ЩОТО ШЕ СПРАТ ЕВРО ПАРИТЕ...ИНАЧЕ ...
Ти къде видя подписа на Нинова и беше ли там бе? Като плещеш в унисон с магнолиев, подкрепи кретенизмите си! Как е подписала нещо, като дори не е присъствала в момента на подписването. Виж, евро депутатите ни подписали се под СЕТА се знаят и им има парафите в документа. Ще заминаваш ли за Канада скоро а?....клепар...
Изфирясалата е отново на линия. Завърна се и взе да дига пак пушилки
Сланина Нинова Крадливата в коя офшорка беше и какви пари переше? Много силна се върна, значи мнооого средства е изпрала, не мисля че само парите на БСП, а и чужди помощи от Сорос и РФ! А Червеният Пъпчив Пъпеш Грипенчо, който е навлязъл в критическата, да го представя като Пета колона, си е направо самопризнание за защита на небългарски интереси! Да отговорят и двамата интересите на коя държава, извън ЕО защитават!!!
Леле леле, никога не съм си и помислил, че една жена ще е кошмара на всички от козяк. Смея се с глас, как само реагират като я видят, все едно гледаш насрано дете при среща с майка си. Ахахахаха, кошмар е даже меко казано, то главчовци се разхвърчаха, то бягства през девет планини в десета. Ужас, моля ви г-жо Нинова, поне с вазелин ги мажете, пищят та се чува чак у Брюксел...ахахахахаха
ЗА БОЙКО БОРИСОВ ЛЪЖАТА Е КАТО "ДОБЪР ДЕН" . ЗАДКУЛИСИЕТО МУ Е ДОБРЕ ПОЗНАТО И КАТО ДОБАВИМ ДИАГНОЗАТА "НАРЦИСИЗЪМ" КАРТИНАТА Е ЯСНА...ТОЙ НЕ МОЖЕ ДА ЖИВЕЕ БЕЗ ИЗЯВА, ДОРИ ДА СЕ ИЗЛАГА...ГЕРБ Е ГРУПИРОВКА ПО СХЕМА И ДЕЙСТВИЯ......КРИТИКУВАХМЕ " КУЛТА НА ЛИЧНОСТТА " ....ХА-ХА-ХА- САМО ДОБАВЕТЕ И МНОГО СТРАХ И ...ПАРИ !