Напрежение на "Какао бийч", драконовски мерки на протеста срещу Валери Симеонов (СНИМКА)
Организаторите са подготвили тонклони, с които ще отправят исканията си към властта. Те ще настояват да не им се пречи на работата и да не правят други показни проверки.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Последвайте ни
КОЙ ПЛАЩА НА МИЛИЦИОНЕРИТЕ?? ЗАЩО ЗА ПЕНСИИ НЯМА ПАРИ А ЗА ПОДОБНИ ИЗВРАЩЕНИЯ СЕ НАМИРАТ МИЛИОНИ ДА ПАЗЯТ МАФИОТИЗИРАНАТА ВЪРХУШКА ОТ НАРОДНАТА ЛЮБОВ.
аха, значи можеш да протестираш, но в "демокрацията" нещо не ти разрешават. И най обикновени проверки колко точно ни струват с тая полиция? Май диктатурата на бай тошо ряпа да яде, вижда се че борисов работи да върне соца, само че той започва с Народен Съд и освен да ги наредим до стената друго не ги чака..
освен Суджуци никой не им иска друго
ЗАТВАРЯЙ Валери !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!СТИГА МУТРОНИ..........................
Тези полицаи от сл бряг ШАПКИ нямат ли ?!? Много разгащени ми се струват !? Що така ?
ЖИВ СЪМ АЗ ЖИВ СЪМ , ТУК НА ДИВАНА .ЛЕЖА И ПЪШКАМ ОТ ДИВНА НАСЛАДА.ТРИТЕ САМОДИВИ РУСКИ ПОДЛОГИ ГЕОРГИ ГОТСОВ , ПЕТЪР ХРИСТОЗОВ И ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ СЕ ВЪРТЯТ ОКОЛО ДИВАНА. ЕДНАТА ЗА ПОРЕЦА НЕЖНО МЕ ХВАНА, ДРУГА ЧЕВРЪСТО ГО С УСТНИ ЗАХВАНА И КОГАТО ПОРЕЦА ИЗХВЪРЛИ БЯЛА ТОПЛА СМЕТАНА ГОТСОВ ИЗСМУКА Я И КАПКА НЕ ОСТАНА .
Протестират срещу спазването на закона. Мачкай ги Валери, мачкай.
Защо БЪЛГАРСКИТЕ полицаи носят надписи на английски? И чувстват гордост от това! Нещо криворазбрано има в това! И никой не прави забележки! Къде е баш-патриотът Валери - не забелязва ли това? Английският не е официален в България! А шапките - на колана, в джоба, в патрулката... Няма другаде полиция, където шапката да не е постоянно на главата, където й е мястото!!!
Оградката пак осиротя . Докато драконовеят , НФСБ -то си прекарва бежанците !
Но след прозрачността, трябва да дойде и справедливостта, под формата на АК-47, а с това и ПРАВОВАТА ДЪРЖАВА, ЗА ОСКЪРБЕНИТЕ И УНИЖЕНИТЕ !!!
боклуците на протест,изпратете фирмата по чистота веднага
Не е ли време вече за ИЗБОРИ? НАРОДЕ????
НЕ!
Гарван гарвану око не вади, мутра също. Главните мутри ББ и ЦЦ трябва да извадят очите на донорите си. Ха ха ха.