Поредно меле блокира движението по Околовръстния път на Пловдив, съобщава "Марица". Няколко коли са се сблъскали на отбивката за кв. "Коматево" към 20 часа. От удара едната се е забила в мантинелите и се е смачкала. Втори автомобил е изхвърчал отсреща.
![]()
Според преминаващи шофьори, на мястото са се ударили 3 коли. Движението е блокирано и се налага да се обикаля. Пристигнали са полиция и линейка. Към момента няма информация има ли пострадали и в какво състояние са.
![]()
Униформените изясняват причините за тежкия сблъсък.
В социалните мрежи се появиха и видеа от инцидента.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.