Уест Бромич обърна и срази у дома Хъл Сити с 3:1 в среща от 20-ия кръг на английската Висша лига и остави съперника на предпоследното място.

Шотландският национал Роберт Снодграс (21) даде преднина на „тигрите” след асистенция на Ахмед Ел Мохамади. Гостите запазиха преднината си до края на пъврата част, а малко след почивката Крис Брънт (49) изравни след подаване на Мат Филипс, който асистира и на Гарет Макоули (62) за пълния обрат. Джеймс Морисън (73) пък оформи крайния резултат в полза на „дроздовете”.

След успеха си Уест Бромич остава на осма позиция с 29 точки. Хъл Сити продължава да е предпоследен с 13 точки и на 3 точки от спасителната 17-а позиция, заемана в момента от Кристъл Палас, който е с мач по-малко и утре приема последния Суонзи.