Арда Кърджали и Левски завършиха 0:0 в мач от 16-ия кръг на efbet Лига. Домакините може да са по-разочарованият отбор, тъй като изпуснаха няколко изгодни положения пред вратата на Михайлов, който спаси на няколко пъти отбора си да не инкасира гол. След това равенство "сините" са на 8-ото място с 19 точки, Арда е позиция надолу с точка по-малко.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

През първото полувреме Арда създаде доста главоболия пред вратата на Левски, но отличните изяви на Николай Михайлов, както и неточността на мерника на играчи на домакините запази резултата 0:0. В 14-ата минута Делев стреля добре, но вратарят на "сините" беше на ниво. Левски отвърна с удар на Зайков в 16-ата минута, но този път Караджов се справи. Иван Коконов пропусна от чиста ситуация в 27-ата минута.

Отново той пропусна едно от най-чистите положения в 47-ата минута. В крайна сметка двата тима не намериха път към мрежите и завършиха 0:0.

Арда - Левски 0:0

Най-важното по минути:
1` Старт на мача
14`  Спас Делев излезе на голова позиция, но Михайлов се прояви
16`  Гьоко Зайков се оказа на голова позиция, но Караджов улови топката след удара на играча на Левски
27`  Иван Коконов с опасен удар, Михайлов се справи отново с котешка намеса
45` Край на първото полувреме

46` Начало на второто полувреме
47`  Нов пропуск пред вратата на Левски, Коконов се оказа на голова позиция, но ударът му не намери целта
78 ` Претенции за дузпа от страна на Левски, след като Здравко Димитров прати топката в наказателното поле, Ради Цонев стреля, топката попадна в тялото на Коконов. Според "сините", които са черни в този мач, имаха претенции, че той е играл с ръка, но съдията и ВАР прецениха, че няма основание за наказателен удар.
90` Край на мача

Съставите на двата отбора:
АрдаАрда: 12. Иван Караджов, 8. Милен Желев , 9. Спас Делев , 17. Иван Коконов (  80 - 10. Светослав Ковачев), 18. Слободан Рубежич , 24. Алекс Петков, 25. Енагнон Кики , 37. Едимар Жуниор  ( 64 - 98. Тонислав Йорданов), 70. Христо Иванов , 80. Лъчезар Котев ( 64 - 33. Иван Тилев) , 81. Атанас Зехиров (10 - 77. Илия Юруков)
Резерви: 36. Васил Симеонов, 4. Милен Стоев, 71. Пламен Крумов
Треньор: Славко Матич

Левски София Левски: 13 Николай Михайлов , 3 Гьоко Зайков , 10 Борислав Цонев ( 84 - 27. Асен Митков) , 19 Билал Бари , 20 Димитър Костадинов ( 57 - 11. Здравко Димитров), 21 Радослав Цонев , 22 Патрик-Габриел Галчев , 4 Иван Горанов , 33 Хосе Чембърс , 88 Марин Петков (67 - 6. Ивайло Найденов) , 89 Андриан Краев
Резерви: 88. Пламен Андреев, 5. Христос Шелис, 17. Антоан Стоянов, 41. Георги Александров
Треньор: Станимир Стоилов

Съдия: Станимир Тренчев
Стадион: "Арена Арда"

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия