Левски не само влезе в тежка серия без победа, но му и предстои важно гостуване на Черно море. Двубоят, който е отложен от четвъртия кръг, ще се играе на 1 ноември (вторник) от 17:15 часа.

Пореден проблем за „сините“ за този мач се появи при нулевото равенство с ЦСКА 1948 в събота. Атакуващият халф Андриан Краев получи петия си жълт картон от началото на сезона и ще пропусне срещата на „Тича“.

Освен това на „Герена“ стискат палци за състоянието на Илиян Стефанов, който беше заменен принудително в 21-ата минута заради контузия. Героят от финала за купата на България през месец май имаше проблем с глезена преди двубоя с ЦСКА 1948.

БЛИЦ още в понеделник разкри, че заради травмата Нани не игра при равенството 1:1 срещу Локомотив (Пловдив) преди седмица.