Ясни са титулярите на Локомотив (Пловдив) и ЦСКА за мача от седмия кръг, който е от 21:00 часа на стадион в парк "Лаута".

Треньорът на "червените" Стамен Белчев връща сред титулярите Тиаго Родригес за сметка на Жеферсон. Игралият много силно при победата с 3:1 над Б36 Торсхавн в четвъртък Георги Йомов тази вечер остава на пейката. По крилата за ЦСКА ще атакуват Греъм Кери и Жул Кейта.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Мачът на "Лаута" е генерална репетиция за "армейците" преди изключително важното гостуване на Базел. Спорът за място в групите на Лига Европа е в четвъртък от 21:30 часа.

ЛОКОМОТИВ (Пловдив): 71.Мартин Луков, 20.Милош Петрович, 61.Диниш Алмейда, 25.Лукас Масоеро, 15.Кристиан Илич, 10.Парвиз Умарбаев, 9.Бирсент Карагарен, 7.Момчил Цветанов, 16.Лукас Салинас, 14.Димитър Илиев (к), 19.Георги Минчев
Резерви: 1. Илко Пиргов, 11. Кенан Муслимович, 44. Николай Николаев, 77. Анте Аралица, 50. Филип Михалевич, 13. Даниел Димитров, 5. Иван Михайлов
Треньор: Бруно Акрапович

CSKA Sofia (Bul)
ЦСКА: 1.Густаво Бусато, 18.Брадли Мазику, 2.Юрген Матей, 26.Валентин Антов (к), 24.Пламен Гълъбов, 13.Юнус Санкаре, 20.Тиаго Родригес, 21.Амос Юга, 14.Жул Кейта, 8.Греъм Кери, 22.Али Соу
Резерви: 25.Димитър Евтимов, 3.Жеферсон, 7.Енрике Рафаел, 9.Томи Юрич, 10.Стефано Белтраме, 23.Ахмед Ахмедов, 30.Георги Йомов
Треньор: Стамен Белчев