Дублиращият отбор на Черно море победи с 2:1 Вихрен в отложен мач от 17-ия кръг. Срещата се игра тази сутрин на стадион "Корабостроител" във Варна.

В морската столица гостите, водени от Тодор Мечев изиграха много силен мач и само многобройните им пропуски пред вратата на "моряците" ги лишиха дори и от победа.

Домакините поведоха с два гола на Теодор Атанасов в 15-ата и 41-ата минути, а попадението за Вихрен реализира Ивелин Терзийски в 78-ата.

Възпитаниците на Тодор Мечев бяха и по-малки от съперниците си, но направиха добър мач, информира сайтът на Вихрен. През второто полувреме в играта им се усети умора, тъй като това бе второто далечно пътуване след това до Ловеч за последните дни.

С прибавените три точки Черно море събра 30 в актива си и измести Локомотив (София) от осмото място. Вихрен остана с 20 на 12-ата позиция. /БЛИЦ

14.Спартак (Вн)19    5   2  12   16:53   17
15.Миньор (Пк) 19    5   1  13   30:61   16
16.Беласица    19    1   3  15   11:48    6