Има ли дузпа за Локомотив София срещу ЦСКА? Това е основната тема след днешния четвъртфинал-реванш за Купата на България. Локомотив София победи с 1:0 в реванша на “Българска армия” и след 0:0 в първия мач продължи на полуфиналите.

ЦСКА игра слабо, но...съдията Калин Людмилов опорочи мача. В 80-ата минута вратарят Томас Черни фаулира Бранимир Костадинов пред наказателното поле. На повторенията ясно се вижда, че нарушението категорично е извън полето, въпреки че нападателят на Локомотив се хвърли вътре. В първия момент Калин Людмилов даде фаул за Локомотив. След консултация с помощника си Ивайло Милков главният арбитър даде дузпа! Ситуацията напомни на тази, в която изпадна Ахмед Ахмед преди няколко седмици на мача "Левски" - Литекс.

Преценете сами положението. Дори и Апостол Попов да бута Бранимир Костадинов, това действие също става извън наказателното поле.

szólj hozzá: cska-lks