ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Локомотив (София) победи Пирин (Благоевград) с 1:0 като гост в мач от 11-ия кръг на Еfbet Лига.

"Железничарите" започнаха по-добре двубоя и в 10-ата минута пропуснаха добра възможност да поведат в резултата. В 20-ата Локо отново бе близо до попадение, но ударът на Кацаров бе неточен.

Логичното се случи в 27-ата минута и Алан Диас се възползва от отбит удар на Димитър Митков, за да открие резултата (1:0).

Winbet - победата е емоция! (18+)

Пирин опита да изравни през втората част и създаде няколко опасности, но Станислав Костов и Красимир Станоев се разминаха.

Минути преди края домакините погледната към рефера след падане на Мартин Смоленски в наказателното поле, но той даде знак играта да продължи. В продължението Пирин бе много близо до изравнителен гол, но силният удар на Смоленски премина покрай вратата.

Локомотив (София) записа втора поредна победа в елита и е на шесто място в класирането с 18 точки, докато Пирин е на 14-ата позиция със 7.

1 - Начало на срещата.
10  Шанс за Локомотив. Карлос Франса проби по лявото крило и центрира в наказателното поле, където Димитър Митков изпревари Николай Бодуров, но не успя да засече топката във вратата на Янко Георгиев.
20  Антонио Вутов центрира от корнер, Бождар Кацаров бе изпуснат от защитата на домакините, засече с глава, но неточно.
27  ГОЛ! Локомотив поведе с 1:0 след попадение на Алан Диас, който направи точна добавка отблизо, след като Янко Георгиев изби топката при силен удар на Димитър Митков.
45+1 - Край на първото полувреме.
------------------
46 - Начало на второто полувреме.
49 - Станислав Костов не успя да засече добро центриране отляво на Ради Цонев и от изгодна позиция, нападателят не нанесе удар.
53 - Станоев опита удар от далечна дистанция, но след рикошет стражът на гостите не се затрудни и улови.
87- Претенции за дузпа! Мартин Смоленски падна в наказателното поле, но реферът даде знак играта да продължи.
90+1' Много силен удар на Смоленски, но на сантиметри встрани.
90+5' Край на мача.

OFK Pirin Blagoevgrad
ПИРИН: 21.Янко Георгиев, 5.Николай Бодуров (к) , 20.Чебраилс Макрецкис (63 18.Мартин Смоленски) , 45.Христофор Хубчев, 19.Вячеслав Велев , 38.Александър Дюлгеров, 17.Радослав Цонев , 31.Красимир Станоев, 26.Иван Тасев (76 23.Казуки Такахаши), 73.Венцислав Бенгюзов (76  10.Славчо Шоколаров), 29.Станислав Костов (63  9.Преслав Йорданов)
Резерви: 1.Марио Кирев, 26.Илиан Костов, 6.Юлиян Попев
Треньор: Красимир Петров

ЛОКОМОТИВ (Сф): 24.Александър Любенов, 33.Алан Диас , 21.Камен Хаджиев, 44.Божидар Кацаров, 22.Ивайло Найденов, 13.Селсо Рапосо, 8.Симеон Славчев, 26.Красимир Милошев  (65 89.Матеус Дуарте), 11.Карлос Франса  (73 70.Димо Бакалов) , 39.Антонио Вутов (73 94.Юлиан Ненов) , 45.Димитър Митков (64 9. Илия Димитров)
Резерви: 1.Дамян Дамянов, 7.Александър Александров, 10.Валентин Николов
Треньор: Станислав Генчев

Благоевград, стадион "Христо Ботев"
Съдия: Владимир Вълков

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия