Резервата на Англия Коул Палмър вкара гола за 1:1 срещу Испания в големия финал на Евро 2024. Офанзивният футболист на Челси влезе като резерва в 70-ата минута и вкара в мрежата на Унай Симон 3 минути по-късно. Така той стори нещо невиждано на европейски първенства през XX век, въпреки че впоследствие неговият гол не се оказа достатъчен за обрат или поне продължения, тъй като испанците спечелиха с 2:1 след попадение на друга резерва Микел Оярсабал в 86-ата минута.

Палмър стана първият футболист, влязъл като резерва във финал на континентално първенство, който успява да вкара изравнителен гол за своя отбор. Последният играч, който е правил това, е Силван Вилтор, който влезе като резерва във финала на Евро 2000 и вкара гол за Франция, с който „петлите“ изравниха на Италия за 1:1 и впоследствие спечелиха титлата със златен гол на Давид Трезеге.