Невяна Владинова започна по категоричен начин участието си на Световната купа по художествена гимнастика в София и след съчетанията с обръч и топка на първите две групи води в класирането, информира Beautyinsport.com.

За обръча си Неви получи 10 за трудност и събра 18.800 точки, след което изигра и прекрасна топка – 18.550 (с 9.600 за трудност). Другата ни участничка Катрин Тасева игра в група А и е с 34.750 точки и заема времената трета позиция в класирането. Линой Ашрам от Израел е втора с 34.85о точки.

По програма в 16:05 часа ансамблите играят с пет обръча.

В 17:30 часа е група В на индивидуалното състезание, а в нея са двете силни гимнастички на Беларус Катсярина Галкина и Алина Харнашко, Никол Зелихман (Израел) и др.

18:00-18:40 часа: Ансамбли – 3 топки/2 въжета, многобой
18:45-19:15 часа: Награждаване индивидуално и ансамбли (многобой)

КУПЕТЕ БИЛЕТИ - ТУК

ЦЕНИ НА БИЛЕТИТЕ ЗА КВАЛИФИКАЦИИТЕ В ПЕТЪК И СЪБОТА – 5, 10 И 15 ЛЕВА, А ЗА ФИНАЛИТЕ В НЕДЕЛЯ – 10, 15 И 20 ЛЕВА