ПОСЕТЕТЕ СТРАНИЦАТА НА БЛИЦ ЗА МОНДИАЛ 2022 - ТУК!

Феновете на националния отбор на Катар за пореден път разочароваха на световното първенство по футбол.

Те бяха разкритикувани след първия мач - загубата с 0:2 от Еквадор на старта, когато част от тях напуснаха стадиона на полувремето. Мнозина тогава обявиха, че феновете на страната домакин трябва да са малко по-ентусиазирани, особено при дебюта си на подобно първенство.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

Грозните гледки обаче се повториха и в днешната среща със Сенегал (1:3), в която тимът игра доста добре през втората част и вкара историческо първо попадение на световни финали.

Четвърт час преди края при 1:1 Сенегал вкара втори гол, а катарските привърженици изглежда не повярваха на тима си и отново се отправиха към изходите.

Последният двубой на домакина на Мондиала е срещу фаворита в групата Нидерландия във вторник от 17:00 часа.