"Еврофутбол" започва активна промоционална кампания, която ще обхване всички пунктове на букмейкъра по Черноморието. Обиколката стартира днес от Бургас и региона и ще завърши на 15 юли във Варна и Шабла с финала на Мондиала.

Присъстващите на място могат да се включат в игра и да спечелят награди, ако отговорят на предварително подготвени въпроси с увеличаваща се трудност.

Темата е една - футбол!

Днес в 17 часа, преди първия двубой от Световното първенство между отборите на Русия и Саудитска Арабия, промоутърки ще посетят два пункта – в Ахелой, на ул. "Цар Симеон" № 21, и в Бургас, комплекс "Зорница", бл. 48.

На 15 юни – петък, обхватът се разширява. Ще бъдат обходени бургаските адреси ж.к. "Братя Миладинови", бл. 92 (от 15 часа), ул. "Ивайло" №70 (от 18 часа), ул. "Копривщица" № 27 (в 21 часа), както и две места в Слънчев бряг - кв. 41, хотел "Тунджа" (от 15 часа) и кв. 40 (от 21:00 часа).