Олимпийският шампион и световен рекордьор в категория до 89 кг на вдигането на тежести Карлос Насар извънредно промени плановете си и няма да се завърне веднага в България, съобщиха от Българския олимпийски комитет.

20-годишният щангист трябваше да пристигне днес в 14:00 часа. Той обаче е отложил пътуването си до София и ще се завърне у нас във вторник (13 август). Днес след обяд, според предварителните планове, ще кацнат останалите ни тежкоатлети - бронзовият медалист Божидар Андреев и Иван Димов, както и състезателката в скока на дължина Пламена Миткова,

Късно в неделя вечерта, около 23:35 часа, заедно с олимпийския шампион Магомед Рамазанов ще се завърнат бронзовият медалист Хавиер Ибанес, останалите боксьори, състезателката по борба Биляна Дудова и финалистът в скока на височина Тихомир Иванов.