Играч от английската осма дивизия поиска част от славата на Димитър Бербатов за хеттрика му при победата с 3:2 над Ливърпул в неделя.

Маркъс Браун от Ромулус вкара също три гола вчера, но това стана часове преди попаденията на българина. Любопитното е, че Браун се разписа в 42-ата, 59-ата и 84-ата минута – точно същите минути, когато паднаха и головете на Бербатов.

Маркъс Браун вкара при победата на Ромулус с 3:2 над Сполдинг Юнайтед в мач от 7 кръг на Първа дивизия на Северната висша лига (осма дивизия според класацията на английския футбол).

“Мисля, че моят хеттрик трябва да получи също внимание, дори и по-голямо от това на Бербатов. Все пак аз не играх като нападател, а като полузащитник”, заяви Маркъс Браун./БЛИЦ