23 Окт. 2010 20:16 | 0 коментараСемеен съм, имам съпруга и малко детенце, често си ходя до града, в който те живеят и прекарвам повечето време с тях, включително и с бабите и дядовците, разказва за себе си крилото на Левски
23 Окт. 2010 17:10 | 0 коментараНапускам, за да може да се осигури необходимото спокойствие за отбора, заяви спецът след тежкото поражение с 0:4 от Монтана
23 Окт. 2010 9:49 | 0 коментараНе вярвам новият президент да получи цялата власт, около босовете на клуба е пълно с излишни съветници, твърди легендата на ЦСКА
22 Окт. 2010 20:30 | 0 коментараБотев няма пръст и не може да има вина относно това, че изостанаха сериозно от нас, заяви треньорът на "канарчетата"