10 Дек. 2009 18:44 | 0 коментара
Многото контузени и наказани принудиха Велизар Попов да прибегне до услугите на младоци от втория отбор
10 Дек. 2009 18:40 | 0 коментара
Мароканският футболист на Левски отново вилня в Студентски град
10 Дек. 2009 18:05 | 0 коментара
Ако искаме да атакуваме първото място, трябва да привлечем нови футболисти, заяви треньорът на Вихрен
10 Дек. 2009 16:48 | 0 коментара
На Панчарево все още няма ток, "червените" продължават да тренират в комплекс "Царско село"
10 Дек. 2009 16:35 | 0 коментара
На този тежък терен можеше да се стигне до много неприятни контузии, заяви треньорът на Берое
10 Дек. 2009 16:31 | 0 коментара
Лекарският щаб на "сините" ще се опита да вдигне Бижутера за гостуването на "Тича"
10 Дек. 2009 16:29 | 0 коментара
Много искахме да завършим годината с домакинска победа, заяви треньорът на Монтана
10 Дек. 2009 15:36 | 0 коментара
ЦСКА - Литекс, Черно море - Левски и Локо (Сф) - Славия са част от дербитата на този етап от турнира
10 Дек. 2009 15:27 | 0 коментара
Завършихме на пето място в групата, играем на еврошампионата догодина
10 Дек. 2009 15:20 | 0 коментара
Дончо Атанасов бележи единственото попадение на двубоя, игран пред 350 зрители на "Огоста"
10 Дек. 2009 14:52 | 0 коментара
Нямаме никакво право на грешки при този регламент на турнира, надявам се момчетата да покажат нужната концентрация, заяви треньорът на Литекс
10 Дек. 2009 14:44 | 0 коментара
Хубавото е, че в края на есенния сезон момчетата са в много добра физическа форма, заяви треньорът на Литекс
10 Дек. 2009 14:10 | 0 коментара
Поражението от Фиорентина прати “червените” в урната със слабаците
10 Дек. 2009 13:42 | 0 коментара
Даниел Гюрта подобри постижение от преди две седмици
10 Дек. 2009 13:23 | 0 коментара
Динко Гешев остана 29-и на 100 метра бруст
10 Дек. 2009 13:19 | 0 коментара
Даниел Панку щял да играе в гранда от северната ни съседка, ако треньорът запази поста си
10 Дек. 2009 12:55 | 0 коментара
При нас заплатите се получават с месец и половина по-късно, каза Николай Галчев
10 Дек. 2009 12:02 | 0 коментара
Понякога не им даваха заплати, когато ме нервират, допълни бившият собственик на “червените”
10 Дек. 2009 11:25 | 0 коментара
"Белия балет" падна от Асеко Проком на баскетбол