4 Дек. 2009 18:21 | 0 коментара
Възмутен съм от състоянието на "Крейвън Котидж", казах на феновете да не скачат, за да не паднат в мазето, сподели босът на ЦСКА
4 Дек. 2009 17:48 | 0 коментара
Все още не мога да кажа дали със сигурност се завръща в ЦСКА, заяви босът на "червените"
4 Дек. 2009 17:38 | 0 коментара
Ако бие по имиджа на клуба, трябва да се вземат мерки, заяви Любо Пенев
4 Дек. 2009 17:25 | 0 коментара
Те са фаворити, но няма да се изненадам, ако се получи друг резултат, добавя сръбският наставник на Сливен
4 Дек. 2009 17:17 | 0 коментара
Лъчо Балтанов също тренира на пълни обороти
4 Дек. 2009 17:12 | 0 коментара
Защо ме карате сега да повтарям! Каква вина имам, че не сте били в Лондон, тросна се спецът към представителите на медиите
4 Дек. 2009 16:38 | 0 коментара
Македонецът остави след себе си Иво Иванов и Петър Димитров от Берое в анкетата на в. "Футбол"
4 Дек. 2009 16:22 | 0 коментара
Сигурно ще приключа с футбола в Левски, иска ми се да стана треньор в школата на "Герена", сподели французинът
4 Дек. 2009 15:50 | 0 коментара
Берое поведе на "Овча Купел", "белите" обърнаха чрез два гола на бразилеца и един на Йордан Петков
4 Дек. 2009 15:34 | 0 коментара
Нападателят започва подготовка с “червено-черните” от януари
4 Дек. 2009 14:43 | 0 коментара
Дайсуке Такахаши и Мики Андо с най-високи оценки след кратката програма
4 Дек. 2009 12:23 | 0 коментара
"Орлетата" ще се готвят в Свиленград и чужбина
4 Дек. 2009 11:09 | 0 коментара
"Червените" решиха мача още в първата част, като сръпнаха с 4:0
4 Дек. 2009 10:50 | 0 коментара
Трикратният световен шампион направи само една грешка в четирите си стрелби, Красимир Анев е 37-и
4 Дек. 2009 10:32 | 0 коментара
Изданието хвали Тимонов, пише, че Платини няма таланта на адаша си, а на Минев му липсва физическата подготовка
4 Дек. 2009 10:25 | 0 коментара
България бие Франция с 2:1 в квалификация през 1971-а
4 Дек. 2009 8:40 | 0 коментара
Гацо Бацов тегли томболата в мача срещу Локо (Мз)
4 Дек. 2009 8:13 | 0 коментара
Водеща на церемонията е актрисата Чарлиз Терон
4 Дек. 2009 0:34 | 0 коментара
Жалко, че не успяхме да вземем точка, допълни халфът