3 Окт. 2009 15:12 | 0 коментара
Португалецът не е възстановен от травмата в глезена от мача с Олимпик (Марсилия)
3 Окт. 2009 12:58 | 0 коментара
Мотивацията трябва да бъде еднаква, няма значение дали играем срещу Рома или Сливен, допълни треньорът
3 Окт. 2009 12:07 | 0 коментара
Ръководството на "шпорите" е готово да пусне нападателя през януари
3 Окт. 2009 10:46 | 0 коментара
Треньорът Стевенс изненадан от успехите на тима
3 Окт. 2009 8:48 | 0 коментара
Капитанът на националния отбор потвърди, че е имал проблем с боса на ВИС-2 Георги Илиев
3 Окт. 2009 8:30 | 0 коментара
Първият "изгорял" ще е Георги Христов, Гонзо го брани
2 Окт. 2009 19:47 | 0 коментара
Жалко, че не успяхме да вкараме гол, добавя треньорът на Миньор
2 Окт. 2009 18:31 | 0 коментара
Специалистите са изненадани от отпадането на американския град
2 Окт. 2009 18:29 | 0 коментара
Златка и Николета стават, те са най-перверзни, изцепи се фолкфурията Андреа
2 Окт. 2009 16:41 | 0 коментара
Все още му звъня и винаги гледам мачовете на отбора, признава нападателят на Барселона
2 Окт. 2009 16:37 | 0 коментара
Бъдещият собственик на Ботев Марко Орнела още го няма, трябва да кацне по-късно днес
2 Окт. 2009 16:19 | 0 коментара
Дейвид смятал, че тембърът му е много висок, в Америка не разбирали звездната двойка заради английския им акцент
2 Окт. 2009 14:09 | 0 коментара
Това обаче може да стане чак в края на спортната му кариера
2 Окт. 2009 12:21 | 0 коментара
Мъри викна и двама играчи от Левски и един от Литекс в групата от състезатели от “А” група
2 Окт. 2009 10:44 | 0 коментара
Доволен съм, че изиграх добър мач, заяви нападателят на италианския тим
2 Окт. 2009 9:25 | 0 коментара
Критиките ми повлияха, но не в негативен план, признава българският национал
2 Окт. 2009 8:27 | 0 коментара
В българина открит и метален бокс при обиска, повдигнато му е обвинение за притежание на оръжие
2 Окт. 2009 0:28 | 0 коментара
Такъв отбор като Рома наказва всяка грешка, допълни капитанът
1 Окт. 2009 23:58 | 0 коментара
Окака-Чука и Перота вкараха за "вълците"
1 Окт. 2009 23:21 | 0 коментара
Играем добре, ако не го виждате си е ваш проблем, заяви Георги Иванов