12 Дек. 2009 18:34 | 0 коментара
Няма да правим трагедии от това отпадане, допълни треньорът на Литекс
12 Дек. 2009 18:28 | 0 коментара
Трима от Хановер си вкараха автоголове при гостуването на Борусия (Мьонхенгладбах)
12 Дек. 2009 18:12 | 0 коментара
През пролетта ще вземем реванш и за загубата в първенството, допълни треньорът
12 Дек. 2009 18:01 | 0 коментара
Единственото попадение реализира Спас Делев в 48-ата минута
12 Дек. 2009 17:52 | 0 коментара
“Червените” победиха с 1:0 и се класираха на 1/4-финалите в турнира
12 Дек. 2009 17:22 | 0 коментара
След различни инициативи вече са закупени 6 специализирани колички
12 Дек. 2009 16:30 | 0 коментара
Много съм доволен, че успяхме да победим Марек и да се класираме на 1/4-финалите за Купата на България, заяви наставникът на тима от Каварна
12 Дек. 2009 16:27 | 0 коментара
Марк Жирардели спечели състезанието по паралелен слалом на величията в алпийските ски
12 Дек. 2009 15:30 | 0 коментара
Петър Тончев класира тима от Етрополе на 1/4-финалите за Купата на България, съдията Атанас Димитров гони по един от двата отбора
12 Дек. 2009 15:24 | 0 коментара
Изпуснахме голям шанс за евротурнирите, каза треньорът на Локо (Сф)
12 Дек. 2009 15:20 | 0 коментара
Бюджетът на клуба за следващата година остава 4 милиона евро
12 Дек. 2009 15:10 | 0 коментара
Росен Ванков вкара топката в собствената си врата
12 Дек. 2009 15:04 | 0 коментара
Ярно Трули сочен като фаворит за едно от местата в тима
12 Дек. 2009 15:04 | 0 коментара
Играхме много добре днес и заслужено спечелихме, заяви треньорът на Славия
12 Дек. 2009 14:50 | 0 коментара
Горан Янкович донесе победата на "жълто-черните" в 41-ата минута
12 Дек. 2009 14:43 | 0 коментара
Французойката с втора победа за Световната купа в кариерата си
12 Дек. 2009 14:38 | 0 коментара
Балдовалиев изведе домакините напред, но чрез Дубала и Галин Иванов Славия постигна пълен обрат
12 Дек. 2009 14:35 | 0 коментара
Адебайор и Туре няма да играят в полуфинала за Карлинг Къп
12 Дек. 2009 14:20 | 0 коментара
Марин Докузовски вече ще води Македония
12 Дек. 2009 13:50 | 0 коментара
Опаковката й ще е в традиционните цветове на Барселона, които се преливат с националния трикольор