4 Ноем. 2010 12:19 | 0 коментара
"Георги Аспарухов” ще бъде пълен на 90 процента
3 Ноем. 2010 18:17 | 0 коментара
Ултрасите набират желаещи да помагат за организацията, подготвят уникална хореография
2 Ноем. 2010 17:32 | 0 коментара
Двубоят между Левски и Лил се очаква с голям интерес от "сините" запалянковци
2 Ноем. 2010 13:03 | 0 коментара
Ръководството на "Левски" пусна в продажба 20 000 входни талони
2 Ноем. 2010 11:08 | 0 коментара
Поведението му е непристойно за ЦСКА, заяви босът Димитър Борисов
1 Ноем. 2010 16:25 | 0 коментара
Във вторник от 18 часа ще има масово посещение на последната тренировка преди двубоя с Лил, пише на сайта на привържениците
1 Ноем. 2010 12:32 | 0 коментара
Френският тим пристига за мача с Левски в сряда на обяд
1 Ноем. 2010 10:21 | 0 коментара
Ръководството глобява скандалджията
31 Окт. 2010 10:09 | 0 коментара
Милен Радуканов шпионира Локо (Пд)
30 Окт. 2010 16:50 | 0 коментара
“Червените” биха с 3:2, феновете бойкотираха и останаха извън стадиона
30 Окт. 2010 15:39 | 0 коментара
Около 300 привърженици гледат двубоя с Берое извън стадиона
30 Окт. 2010 14:46 | 0 коментара
Двете агитки се засекли на “Орлов мост”
28 Окт. 2010 12:34 | 0 коментара
Притежателите на абонаментни карти ще ползват отстъпка
28 Окт. 2010 8:31 | 1 коментара
Решихме повече да не плащаме на собствениците на ЕАД-то, обединяват се привържениците
27 Окт. 2010 14:58 | 0 коментара
Сектор “Г” ще остане напълно празен на мача с Берое, феновете ще поставят огромен транспарант
27 Окт. 2010 13:19 | 0 коментара
Феновете в Сектор “Г” ще влизат срещу 3 лева
27 Окт. 2010 12:12 | 0 коментара
"Смърфовете" плащат по 5 лева