16 Февр. 2011 16:44 | 0 коментара
Феновете на ЦСКА плащат по 15 лева, затварят ги в клетка на "Герена"
9 Февр. 2011 15:15 | 0 коментара
Най-скъпите абонаментни карти са по 35 лева
7 Февр. 2011 20:06 | 0 коментара
Трениращият баскетбол в "Левски" 18-годишен Томас Велев нападнат от трима мъже след спор за паркиране
7 Февр. 2011 16:14 | 0 коментара
Нямам притеснение за сигурността на стадион “Георги Аспарухов”, добави изпълнителният директор на “Левски”
19 Ян. 2011 16:41 | 0 коментара
Майстори подменят тревата и седалките в сектор “А”
19 Ян. 2011 12:49 | 0 коментара
Петър Петров цял живот идвал рано на мачовете, за да заеме любимото си място
16 Ян. 2011 12:31 | 0 коментара
Деветима са задържани в ареста след погрома
16 Ян. 2011 10:22 | 0 коментара
Почти наполовина ще струват пропуските при връщане на тима на "Армията"
10 Ян. 2011 10:52 | 0 коментара
Още няма окончателно решение, но нашите привърженици влязоха на мача през есента срещу същата сума, заяви Баждеков
24 Дек. 2010 11:28 | 0 коментара
Имаме идея да поставим покривни конструкции над секторите "Б" и "В", заяви Константин Баждеков
17 Дек. 2010 16:43 | 0 коментара
Един нелеп автогол лиши "сините" от заслужено прескачане на групите в Лига Европа
17 Дек. 2010 8:24 | 0 коментара
Босът на “Левски” дал пари, за да спаси фен от сръбски арест
16 Дек. 2010 14:12 | 0 коментара
И днес няма опашки за билети, "сините" очакват не повече от 10 000 зрители на мача със Спортинг
15 Дек. 2010 15:51 | 0 коментара
Пратеникът на евроцентралата се изтърси пред Сектор "А" на стадион "Георги Аспарухов"
14 Дек. 2010 15:17 | 0 коментара
Стартира продажбата на пропуски за двубоя от Лига Европа
13 Дек. 2010 15:48 | 0 коментара
Португалците пристигат в 20:50 часа
13 Дек. 2010 14:42 | 0 коментара
Това може да бъде последният мач на някои от звездите ни, което е още една причина да сме близо до тях в четвъртък, пишат феновете на "Левски"
13 Дек. 2010 12:36 | 0 коментара
Пропуските за сектор "Б" с цена 10 лева
6 Дек. 2010 16:36 | 0 коментара
Сблъсъкът е в сряда от 16:00 часа
4 Дек. 2010 19:27 | 0 коментара
Стадионът е освежен и с нови седалки