2 Окт. 2009 16:19 | 0 коментара
Дейвид смятал, че тембърът му е много висок, в Америка не разбирали звездната двойка заради английския им акцент
2 Окт. 2009 16:02 | 0 коментара
Московските “армейци” ще се возят на специално изрисувана машина с емблемата на клуба
2 Окт. 2009 15:58 | 0 коментара
Всички ме поздравяват за доброто представяне, каза селекционерът на женския волейболен отбор
2 Окт. 2009 15:48 | 0 коментара
Каталунците се страхуват футболиста да не получи нова контузия
2 Окт. 2009 15:41 | 0 коментара
Свещеник отслужи водосвет за успехи на "Герена"
2 Окт. 2009 15:14 | 0 коментара
Нюкасъл признат за виновен в неправомерно уволнение на бившия национален селекционер на Англия
2 Окт. 2009 15:05 | 0 коментара
Не крия, че аз не разбирам от спортно-техническите неща, не съм квалифициран за такава работа, призна шефът на "смърфовете", който днес раздаде заплати на футболистите
2 Окт. 2009 14:56 | 0 коментара
Можеше и да е по-зле, но и това не е хубаво, твърди Елин Топузаков
2 Окт. 2009 14:27 | 0 коментара
Спортният директор ръси глупост след глупост вместо да погледне реално на обстановката в Левски
2 Окт. 2009 14:09 | 0 коментара
Това обаче може да стане чак в края на спортната му кариера
2 Окт. 2009 13:30 | 0 коментара
Парите трябва да бъдат внесени до 10 октомври
2 Окт. 2009 10:56 | 0 коментара
Съжалявам за празните трибуни и поздравявам младите играчи, заяви президентът на Рома
2 Окт. 2009 10:44 | 0 коментара
Доволен съм, че изиграх добър мач, заяви нападателят на италианския тим
2 Окт. 2009 9:53 | 0 коментара
“Искам да се обвържем с треньора за 4 години”, обяви Михаил Михов
2 Окт. 2009 9:40 | 0 коментара
Шалке 04 прати свой скаут за Иван Стоянов, Фрайбург записа традиционното си присъствие
2 Окт. 2009 9:25 | 0 коментара
Критиките ми повлияха, но не в негативен план, признава българският национал
2 Окт. 2009 8:51 | 0 коментара
Георги Славчев не си разбира от работата, писна ми аз да обирам псувните, заяви треньорът Антон Велков
2 Окт. 2009 1:35 | 0 коментара
Играта ни вървеше добре докато не направихме тези две колективни грешки и при първия и при втория гол, каза треньорът на ЦСКА
2 Окт. 2009 0:55 | 0 коментара
Ако бяхме вкарали, определено везните щяха да наклонят леко към нашата страна, сподели халфът на "армейците"
2 Окт. 2009 0:37 | 0 коментара
Достанич ми каза да играя спокойно, заяви юношата на Левски