16 Авг. 2009 18:44 | 0 коментараНападателят на Амкар сподели че всеки футболист иска да играе срещу отбор от Висшата Лига, съжалява за нелепата загуба от Зенит с 2-4, в която той вкара два гола
16 Авг. 2009 17:47 | 0 коментараБосът на Левски заяви че отборът няма играчи за най-силния турнир, по-добре било да играят в Лига Европа до декември, все пак се надявал на чудотворно класиране и резултати в Шампионската Лига
16 Авг. 2009 10:50 | 0 коментараСъпругата Марияна и дъщерите му Михаела и Христина изгледали от ложите победата над Бумаланга Блек от първия кръг на първенството