20 Авг. 2010 8:30 | 0 коментараУлтрасите на "армейците" отказали да връчат на униформените транспаранта с надпис "Протест", който разпънаха пред Сектор "А" на стадион "Васил Левски" след успеха над ТНС
18 Авг. 2010 17:58 | 0 коментараНе се плаша от конкуренцията, радостен съм, че се събирам със Сами Хедира, сподели германският национал при представянето си в Реал
18 Авг. 2010 16:12 | 0 коментараБомбастичните новини в Борисовата градина не спират, очаква се в следващата седмица бившият собственик на “армейците” да се срещне с босовете на “Титан”