5 Май 2010 1:08 | 0 коментараЗащитникът сподели че феновете на "орлите" са обиждали и псували футболистите в мача срещу Интер, никога не бил виждал подобно отношение
4 Май 2010 15:52 | 0 коментараПрезидентът Валентин Христов нареждал на играчите да не си дават много зор, в трудните моменти Миро Миронов им раздавал храна
4 Май 2010 13:31 | 0 коментараКраваров успокои феновете, че футболният тим има шанс да играе в "А" група, ако завърши на първото място в Западната "Б" група