Антоанета Костадинова пропусна възможността да спечели втори медал от Олимпиадата в Токио. Българката се представи достойно във финала на спортната стрелба на 25 метра, завършвайки на четвъртото място.

Костадинова загуби с 28:29 точки престрелката с китайката Ксяо Яруксиан, което я спря за третото място.

Състезателката ни по спортна стрелба стартира много лошо в първата серия на финала, но постепенно се концентрира и започна да поразява мишените. В крайна сметка Костадинова стигна до четвъртата позиция.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Рускинята Виталина Бацарашкина стана първата в историята с две олимпийски титли от едни игри. 24-годишната спортистка от Томск спечели златния медал днес след престрелка с южнокорейката Ким Минджун.

Припомняме, че Антоанета Костадинова влезе с първо място във финала (590 точки), но в него това не даваше никакво предимство. Така в крайна сметка тя завърши с два финала на Игрите в Токио и сребро в стрелбата от 10 метра.