Царско село победи Септември (София) с 2:1 в контролна среща, която се игра на стадион „Арена Царско село“. Още в 4-ата минута Карим Роси отбеляза първия гол в мача.

Второто попадение бе дело на Стефан Христов в 83-ата минута, а играчите на Септември вкараха почетен гол чрез Кирил Киров в заключителните секунди на двубоя.

За Царско село в игра не се появиха Джони Пласид и Панайотис Лука, които в момента са част от националния отбор на Хаити и младежкия национален отбор на Кипър. С леки травми са Иван Бандаловски, Антонио Георгиев и Андерсон Кордейро, който също не играха.

ЦАРСКО СЕЛО – СЕПТЕМВРИ 2:1
1:0 Карим Роси (4), 2:0 Стефан Христов (82), 2:1 Кирил Киров (89)

ЦАРСКО СЕЛО: Михаил Иванов, Ивайло Марков, Мартин Кавдански, Луис Педро, Христо Попадийн, Лъчезар Балтанов, Емануил Манев, Дилан Мертенс, Ален Стеванович, Лесли Де Са, Карим Роси (Милен Иванов, Реян Даскалов, Стефан Христов, Димитър Костадинов, Луи Нганиони)