19-годишна преспа с цял футболен отбор, сега иска 13 ДНК теста
Сега Джесика иска да направи 13 ДНК теста, за да установи кой е бащата на нейното дете.
„Научих си урока. Убедена съм, че притежавам всички качества да бъда майка“, сподели тя пред съда и добави, че е правила доброволен секс с всеки един от играчите.
Съдията е постановил, че девойката, макар да се е държала безотговорно през онази луда нощ, има право да знае кой е бащата на нейното бебе.
Официален представител на тима отказа да коментира скандала.
Последвайте ни
Роше, е това е путка, не като теб!
Това са демократичните ценности на западната цивилизация, техните правила и норми. Преспала с целия отбор; женят се в църква мъж с мъж и попадийка ги опява; пропагандират едно шарено знаме и тикат децата ни натам; кръв и насилие; лицемерие и високомерие. Не ни трябва тяхната цивилизация - имаме си наша, много по-добра.
По брой аборти Русия заема първо място в света: 49 аборта на 1000 жени в детеродна възраст (15-44 години). В абсолютни числа – 1 210 000 на година. И ето го рейтинга на страните по ниво на предумишлени убийства – от най-лошите към най-добрите. Световните лидери са Хондурас и Венецуела, верният приятел на Русия – 218-о място, съответно 90 и 50 убийства на 100 000 жители. Русия е на 153-то място с 9 предумишлени убийства на 100 000 жители. Ирак, Гваделупа, Габон се отличават с по-голямо уважение към човешкия живот, отколкото Русия – тези страни са по-високо в рейтинга.
Леле леле леле Абе БЛИЦ, вие не само счупихте тъпометъра ами вече сте в стратосферата на световната тъпня откъдето завръщане няма. Тази статийка дето сте преписали е сатиричен текст от сайт за бъзици, даже името на фиктивната девойка Джесика Кокбърн на български би се превело като Джесика ЖулиКурова. Няма подобна новина в нито един новинарски сайт на планетата, освен в разни блогове за майтапи и разбира се БЛИЦ!!!!!
Но БГНЕС не е сайт за бъзици;)
Горикурова,Трошихуева
В БГНЕС няма такава статия, освен ако БЛИЦ имат някакъв достъп до канал за фейк нюзове изтичащ от БГНЕС, които не им се публикуват на сайта, ами са за елитни сайтове като Блиц. Само Дарик и те са преписали същото от незнайно кой БГНЕС сайт или са го превеждали от американски блогове.
Божигол е бащата, а Благо е майката. Спестете си теста!
И е много важно да предоставят възможност на детето като начало да е джендър,па като поотрасне и усвои моралните ценности на майка си..... чудесата ще започнат с нова сила.
Ето това е момент в който никой не вдига ръцете за да каже, че той е вкарал.
А ТИЯ ОТ ФОРУМА НА БЛИЦ КАК ДА ГИ ЗАДЪЛЖА ЗА ДНК ТЕСТ ?
МИ ЕЛА КУРВОЛЯК ПРИ ИСТИНСКИЯ 02 ДА ТИ ПОКАЖЕМ, А НЕ САМО ДА МИ ГО ЦОКАШ ЗАДОЧНО. ОБЕЩАВАМ ТИ ТАКА ДА ТЕ ГНЯСАМ ЧЕ ШЕ НАДМИНЕШ И БИВШАТА МИ С НЕЙНИЯ ОТБОР.
Как да дойдем, като знаем, че си руски копелдак, неспособен от пиене една да оправи, камо ли цял отбор? Тя бившата, затова ти би шута!
САМО ТАКА СИ МИСЛИШ КОПЕЛЕ, НО ТИ КАЗАХ ЧЕ АКО СЛУЧАЙНО ТЕ ДОКОПАМ ЩЕ ИМА ДА ТИ РАЗКАЖА ЕДНА МНОООООООООООООООГО ДЪЛГА ПРИКАЗКА ПРЕДИ ДА ТЕ ИЗТЪРБУША И НАВРА В УСТАТА ТИ ОБИЧАЙНИТЕ ЛАЙНА КОИТО ЯДЕШ.
Слага ли си ги или сваля гащите това е въпроса , а основният въпрос е защо и са по добре да ходи гола .
Права си кобилке. Това се казва желязна, руска логика! Защо да ги слага? Всички като рускините! Без гащи, няма нужда от пране!
Добре познаваш „желязната руска логика“ .Успех !
Сигурно коврата е плевенчанка. В Плевен - градът на пилешките мозъци, друго няма...
Ще пипнеш, сифилис и трипер. Ама ти май, не само си прелетял, ами и си стоял..Че и си платил много пари на курвите там, Или те е яд на мъжкарите, че даже и за пари не ебът грозни?!
Тъп фатмашки форум,добре че го закривате другия месец,нямам търпение......
Тъп фатмашки форум,добре,че го закривате другия месец,нямам търпение!
Стига с тия джендъри, вас Волен Сидеров ли ви е преподавал по биология? Всеки човек има пол и в зависимост от това, той се възприема и към него се обръщат в мъжки род или в женски род. Сиреч, да си джендър (или също така Цисджендър), значи, че ако си с мъжки пол, си мъж, а ако си с женски пол, си жена. А да си Транс-джендър, означава че половата ти идентичност не отговаря на природния ти пол, и стават комбинации мъжки пол-женски род, женски пол-мъжки род или трети пол, когато не си джендър - тоест нито мъж нито жена. Но все пак 99,9% от хората на планетата са Цисджендъри и само 0,01% са Трансджендъри, като хората без джендър са 0,001%.
Мъже! Жени! И всяъкви други изруди!
https://www.business2community.com/us-news/ohio-pregnant-teen-seeking-13-paternity-tests-sex-ohio-state-football-team-fake-news-02035175 И аз се усъмних,нооо....как да я вземеш за жена братче,да наебе брат,брачед и колега.Не разбрах,за една нощ ли са я напомпили,или по график.
https://www.google.bg/search?q=jessica+cockburn+sex+with+13&rlz=1C1GGRV_enBG748BG749&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjYtqn-yavaAhUL66QKHVpVBh4Q_AUICSgA&biw=1366&bih=637&dpr=1 Поне истинския баща,може и да не се явява на родителски срещи
https://youtu.be/To7Kcypky1o Това е за вас, ако имате проблеми със съня
● | ●!● За да нямаш, проблем със сънуването!
Статията идва от Worldnewsdailyreport.com, абсолютно фалшив комичен сайт за измислени истории, където ползват истински снимки от други новинарски сайтове и пишат майтапчийски новини с тях.
Описваш Блиц!
Тук ще се говори само за Русия и за нищо друго, разбрахте ли?! Инак темата яде катинара!
ЕМИ ТОГАВА СЛАВА РОССИИ И ХУЙ И СМЪРТ ЗА НАТУФСКИТЕ ПЕДЕРАСТИ.
Знам истински случай, за една рускиня. Така я досърбяло туристката, че помолила да я вкарат, тайно в войнишкото поделение. Няма статистика с колко точно..., ама много отбори от по 13 човека! И не е единствен случай.
Човекът ти каза само за русия! Ти си досложи ХУЙ И СМЪРТ!!!
!
Даниела Тренчева има разкошно дупе! Жалко, че никога няма да имам възможността да го поомачкам!
Даниела Тренчева има разкошно дупе! Само за секс! Жалко, че го дава само на Кево!
Ще напиша ода за дупето на Даниела Тренчева, което за съжаление никога няма да имам!
Кево, не ти завиждам нито за акъла, нито за кариерата, нито за популярността, а само за това, че си имал възможността да мачкаш дупето на Даниела, и то много пъти, и че тя е стенела всеки път, когато си я пронизвал!
Явно сексът, които прави с тебе е много качествен, защото Даниела буквално цъфти и се разхубавява все повече, но моля те, позволи ми само веднъж да проникна там, където си бил и ти! След това ме убий ако щеш!
Искам да я оближа цялата, да вкуся от най - милото и място, нейният сок да изпълни сетивата ми. Искам да я любя, да я любя така, както никога не съм любил! Ах, Даниела, ах, мечта моя, горко ми, че никога не ще те докосна! Ах, клетият аз! Така ще си умра, без да вкуся от богатствата на най - красивата жена, раждала се някога на този свят! Ах, Даниела, ах, мечта моя недостижима!
ВЛЮБЕНИЯ И ЗАГУБЕНИЯ, ЗЕМИ И ДРАСНИ ЕДНО ПИСМО ЧЕ ШЕ СЕ ПОБОЛЕЕШ ОТ ЛЮБОВ. ПРОБВАЙ И УСПЕХ. :)
Даниела, светлина на живота ми, огън за слабините ми! Мой грях, моя душа! Да - Ние - Ла. Ще умра, без да съм те имал, но само с едничката радост, че съм успял поне веднъж да те зърна, макар и отдалеч! Проклет да бъда, задето живях без теб! Проклет да съм, че те нямах!
Разбрахме, че 02 е Даниела! Вземете се, ебете се, и си живейте дружно...
Ей смешник Тренчева е нищо в леглото аз бях с нея - пълно дърво с тези къси пръсти и глезени като на слон за какъв секс говориш?
Света ще свърши но не и КОРВИТЕ !
Кур за лефски и лафка
Тъщата на Плевнелиев и Деси Банова разказаха за огромни чудеса и знамения в живота им!
Що пускате фалшиви новини? https://hoax-alert.leadstories.com/3469075-fake-news-pregnant-teen-seeks-13-paternity-tests-after-gangbang-with-football-team.html