Кошмар в Лондон: Кола се вряза в тълпа

Както се съобщава в Туитър на страницата на полицията, в момента случаят се разследва

https://blitz.bg/svyat/koshmar-v-london-kola-se-vryaza-v-talpa_news749785.html Blitz.bg
Полицията в Лондон отцепи площад Слоун скуеър в центъра на града и започна проверка на автомобил, чийто шофьор прегази двама души. 

Както се съобщава в Туитър на страницата на полицията, в момента случаят се разследва. 
"На място има полицейски кордони, площадът е блокиран", се казва в съобщението. 

Пострадалите, които били блъснати от колата, са приети в болницата. 
Очевидци разказват, че шофьорът внезапно завил и се врязъл в тълпата.

Превод БЛИЦ
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай