“Крайслер” изгуби над 1 милиард долара през първата половина на годината

https://blitz.bg/svyat/kraysler-izgubi-nad-1-miliard-dolara-prez-parvata-polovina-na-godinata_news19855.html Blitz.bg

Третият по големина автомобилен производител “Крайслер” обяви днес, че е изгубил над 1 милиард долара през първата половина на годината и губи 565 милиона долара през второто тримесечие.

“Крайслер” е в средата на преговори за сливане с “Дженерал Мотърс” след като германската компания “Даймлер” продаде 80% дял на инвестиционната компания “Церберъс” по-рано тази година. /ДПА

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай