Лидерите на двете Кореи се срещнаха отново

https://blitz.bg/svyat/liderite-na-dvete-korei-se-sreshtnaha-otnovo_news602924.html Blitz.bg
Лидерите на Северна и на Южна Корея се срещнаха в демилитаризираната зона, предаде Би Би Си. Ким Чен-ун и Мун Дже-ин разговаряха в Панминчжон.

Това е тяхната втора среща, след историческата среща на върха от края на април. Тази среща не беше обявена предварително. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай