Още двама болни от новия грип починаха в Мексико

https://blitz.bg/svyat/oshte-dvama-bolni-ot-noviya-grip-pochinaha-v-meksiko_news51039.html Blitz.bg

Още двама души станаха жертва на грипния вирус A/H1N1 в Мексико, съобщиха от министерството на здравеопазването на страната.

По данни на ведомстввото в Мексико броят на заразените с вируса е достигнал 5 029 души, като от тях 97 са починали. Над половината от жертвите са имали и други здравословни проблеми: диабет, сърдечно-съдови и респираторни заболявания, съобщиха днес служители в министерството. /АП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай