Приятел на порнозвезда: Моята любима всеки ден спи с различни мъже, но аз нямам нищо против (СНИМКИ 18+)

"Просто гледам на нея като на личност. Но, да, със сигурност тя е имала повече партньори, отколкото аз съм имал през целия си живот. Това, че спи с други мъже въобще не ме безпокои. Разбира се, ако случващото се не беше на работа, то тогава щях да мисля по различен начин", казва Майк.

Когато Майк се запознал с Али, то той все още не знаел каква професия има тя. След като научил с какво се занимава Али, той, разбира се, първоначално бил шокиран, но после приел неочакваната новина.

"Никога не съм бил на снимачната площадка и не гледам порно с участието на Али. Нямам нищо против, просто нямам нужда от това. Винаги сме заедно, така че какъв е смисълът?", казва още Майк.

Али работи в порно индустрията в продължение на осем години. През това време тя участва в повече от 350 филма. Двойката се опитва да не обсъжда какво прави тя на снимачната площадка, въпреки че в леглото прилага някои от уменията си.
Единственият път, когато Майк наистина се тревожел относно работата на приятелката си, бил, когато разказвал за нея на майка си.

"Обадих се на майка ми и й оставих съобщение на телефонния секретар: "Хей, срещам се с момиче и трябва да ви кажа нещо". Тя ми се обади след това и аз казах: "Да, тя е порнозвезда" и майка ми каза: "О, Господи, мислех, че ще ми кажеш, че е бременна"

На 18-годишна възраст, Хейс се жени за проповедник, но две години по-късно двойката се развежда. Сега момичето твърди, че с Майк имат по-сериозни и страстни отношения.
Превод и редакция: БЛИЦ


Последвайте ни
Западни нео-либерални ценности. Глобализъм, размиване на моралните ценности и устои. Проституция, хомосексуализъм, смяна на пола и тн - това за тях е нормално. Не и според нашите християнски православни норми. Целта им е да командват масите по-лесно.
Тия са толкова откачени и замаяни, че се иска ядрен рестарт и отново само индианци да има на континента!
Педерастията и содомията са явления традиционно широко разпорстранено не в Европа, а в матушката на нашите комунета и национални предатели - маССковия. Още от стари времена европейските и арабски пърешественици отбелязват това и са изумени от факта, че въпреки, че жените им са красиви "мужикът" (точно така е израза) предпочита интимност със друг "мужик". Добре документирани, включително и в московски източници, са любовните отношения между Иван 4 Мъчителя (заменено по-късно с Грозни) и травестита Федка Басманов. Петър 1 за пръв път именно по европейски образец се опитва да изкорени педерастиата и содомията в маССковия, крайно неуспешно. Въпреки, че след Петър 1 содомията е криминализирана под страх от смъртно наказание, това по никакъв начин не пречи на широкото и практикуване. Някои държавни длъжности са били абонирани за хомосексуалисти, например: Генерал прокурорът на Светия Синод и председателя на Академията на науките ("В академии наук посадили княз Дондук" Епиграма на Пушкин по повод назначението на 20 годишния княз Дондудуков, поради това че е любовник на когото трябва). Почти всички губернатори на отдаличени губернии са били "наказвани" с този пост високопоствени содомити ("Възкресение" Л.Толстой). Било е модерно мъже да се обличат като жени в двора на Елисавета 1 Петровна. Това е популярна практика и след това, ярък пример е княз Феликс Юсупов - травестит и содомит. Содомит е и Григорий Распутин, нещо много характерно за многобройните православни секти в народа. Проституцията с мъже се е смятала за задължителна за представителите на юнкерския корпус и военните училища. И още, военната служба е била 25 години без право на семейство за обикновенните войници, бивши крепостни селяни. Как според вас тези млади мъже са удоволетворявали нагона си
Сегашният господар на Кремъл, евреинът Путин-Шаломов, също е доказан педераст. Това е причината за пълната не прозрачност на личният му живот. В съответните среди е известен с прякорите „Хуйло“ и „Ботокс“. Когато жена му Людмила го напуска е щедро финансирана за да не издава наклонностите на господаря на Руссия. Биологичните бащи и на двете му дъщери са други мъже, като на по-малката баща е офицер от ЩАЗИ. Това е причината да носят чужди фамилии и никога да не бъдат показвани, уж от съображения за сигурнос. Освен това на ненаситната распоретина Людмила след развода е намерен 20 години по-млад ебач, известен като най-скъпото жиголо в Москва. Всеизвестен е афинитета на Хуйло към обувки на високи токове, уж за да компенсира ниския си ръст. Всеизизвестна е страста му към пластични операции и ботоксови корекции (от там и втория ми прякор). Лицето на Хуйло-Ботокс сега толкова се различава от момента, когато дойде на власт, че някои са на мнение, че истиския Путин е умрял, а сегашния му е двойник. Преди време Russia Today разпространи клип на който Путин-Шаломов и дългогодишният му любовник-фаворит Мендел–Медведев (иазвестен с прякора „Дима-Страпон“ съкратено „ДимОн“) как уж правят упажнения във фитнес зала. Въпросните клипове бързо са изтеглени, поради надигналата се вълна от възмущение срещу откровенната хомосексуална пропаганда. Осведомени твърдят, че именно ревноста на ДимОн е причина за раздялата на Хуйли и Людмила. Всеизвестни отдавнашните връзките на Хуйло и ДимОн с олигархичния гей клуб „Озеро“, членове на който са известните педераси олигарси братята Ротенберг, Аркадий Тимченко, Игор Сечин, Владимир Якунин, Аркадий Дворкович, Олег Белоузов, Владислав Сурков, Игор Шувалов, Вячеслав Володин, СерГей Кириенко, СерГей Иванов. Всички се напълно обикновенни хора до идването на влсат на Хуйло, след което забогатяват приказно. Най-приближените музикални изпълнителни до кремъл и съответно щедро финансирани с държавни поръчки са Йосив Кобзон, Филип Киркоров, СерГей Лазарев, Дима Билан, Николай Басков всичките до един всеизвестни доказани педерасти.
А в православна маССковвия духовността ражда най-долнопробните курви, например тези в клипчето: https://m.spankbang.com/1kkws/video/black+cocks+rock
А в православна маССковвия духовността ражда най-долнопробните курви на света като тези в копчето : https://m.spankbang.com/1kkws/video/black+cocks+rock
Не спи ,мой човек, не спиии....
но, едно не ми е ясно, не го ли е гнус? Не ми изглежда много хигиенично да споделяш телесни течности с обществена тоалетна. За болестите хич даже да не отваряме дума.
Ревността какво е? Егоистична любов! А егоистичната любов не е съвършена! Когато обичаш не поставяш условия, а обичаш човека такъв какъвто е? Без условия! Обичаш безусловно независимо от всичко. Човека е с голямо сърце и любовта му е безусловна! А нима нещо е по-силно от любовта. Любовта в случая е унищожила егото му. И той е постигнал целта на живота! Какво по-добро от това!?
Безусловна е само и единствено любовта между майка и нейното дете.
Не само, но зависи от майката. Бог обича дори и лошите, забележете. За него лош, добър, няма значение. На лошите им изпраща карма от любов, а на друг от любов им изпраща страдания !
Не съдете, за да не бъдете съдени! А как може да осъждате неговата не какво да е, а забележете - неговата Любов, и тя не каква да е, а чиста безусловна Любов! Да осъждаш безусловната Любов е все едно да осъждаш Бог. Аз не ви съдя и не критикувам, а изказвам мнение!
Е прав е в края на краищата не плющат него , това че не тя не може да „седне“ на задните си части е неин проблем. Да попитам нещо , гледал съм порно но на него не „спят“ а правят секс това едно и също ли е ?
Това са “героите” на нашето време - всичко уродливо, извратено, повърхностно, просташко, шизофренично, безбожно се издига в култ от “либералните” медии и се натрапва като модел на нормалност, “лична свобода”, “толерантност” и “право на себеизразяване”. Всеки ден ни заливат с мръсните истории на най-долните отрепки и ни внушават, че така “живеят” истински “свободните” хора, че останалите сме задръстеняци, ретрогради, мракобеси, фашисти и тясно скроени индивиди за разлика от “широко” скроените педерасти, лесбийки, порно и риалити “звезди”, бездетни “купонджии”, наркомани, алкохолици, фитнес инструктори, плеймейтки, миски, синоптички, шопинг маниаци, силиконени “кукли”, чалгари, мутри, селяндури, и въобще всякаква измет, вадеща напоказ и опияняваща се от пълната си човешка деградация.
Много точен коментар! Браво !
до като плаща сметките и го издържа ' що не ?
Хитрецът той! Дощяло му се да лющи безплатно и "актрисата" да го издържа. Пък и да кръшка яко, едва ли тя ще има очи да му прави некви въртели. Намерил е златната мина. Е, ще трее да прай леки усилия да изглежда влюбен, но като удари чертата, плюсовете са повече от минусите.
Краварското дебилче си мисли, че тя само спи с мъжете. И после я целува по устата, с която тя е погълнала много и различна ДНК информация...
Само си представи-при всяко целуване по устата,все едно целува пишките на ,,екранните и партньори,, дето ,,спи,, с тях.........................ха-ха-ха
От къде знаеш ,че поема устно?Може само да се ебе отпред и отзад.
.......
По-добре яж шоколада с приятели,отколкото лайната сам.
Ми дали и той се е понаучил на нейните мурафети,а може и да си е разработен отзад и к'во ще му прави впечатление-както оправят нея,така и него,важното е парата да пада.Ама че тъпанар!
ЦУЦК
Всички жени са курви
Е баси тетката.
Западнали наркомани
Хубаво че в разия не снимат порно и там курви няма не :) а това, че 90% от проститутки по света говорят руски е случайност и разработка на краварите