Нов тревожен симптом на К-19 назова руски академик

За него предупреди Марина Шестакова, академик от Руската академия на науките, заместник-директор по научните изследвания, директор на Института по диабет към Националния център за медицински изследвания по ендокринология

https://blitz.bg/zdrave/nov-trevozhen-simptom-na-k-19-nazova-ruski-akademik_news788967.html Blitz.bg
При пациенти с коронавирус може да се наблюдава повишение на тревожен показател.

Кой никога няма да хване COVID-19

Това заяви Марина Шестакова, академик от Руската академия на науките, заместник-директор по научните изследвания, директор на Института по диабет към Националния център за медицински изследвания по ендокринология.

Кой е той може да научите на Zdrave.to


 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай