Семките от диня не са опасни за здравето, но прекомерната им консумация е изпълнена с неприятни симптоми.
На кого и защо са противопоказани доматите
Това съобщи Андрей Тяжелников, главен специалист на свободна практика по първична здравна помощ на Московския департамент по здравеопазване.
Той подчерта, че ако човек случайно е погълнал семка от диня, няма страшно. Но определено не бива да го правите постоянно.
Какво ще стане, ако ядем семките на динята, виж в zdrave.to.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.