Внимание: Не яжте семките на динята, защото...

Лекар подчерта, че ако човек случайно е погълнал семка от диня, няма страшно, но не бива да се прекалява

https://blitz.bg/zdrave/vnimanie-ne-yazhte-semkite-na-dinyata-zashtoto_news970370.html Blitz.bg

Семките от диня не са опасни за здравето, но прекомерната им консумация е изпълнена с неприятни симптоми.

На кого и защо са противопоказани доматите

Това съобщи Андрей Тяжелников, главен специалист на свободна практика по първична здравна помощ на Московския департамент по здравеопазване.

Той подчерта, че ако човек случайно е погълнал семка от диня, няма страшно. Но определено не бива да го правите постоянно.

Какво ще стане, ако ядем семките на динята, виж в zdrave.to.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай