Ясно е: Ето какво убива секса!

https://blitz.bg/zdrave/yasno-e-eto-kakvo-ubiva-seksa_news623554.html Blitz.bg
Учени от Университета в Делауеър установиха какво убива секса между двойките. 

Екипът от специалисти е проучил изследвания за интимния живот на почти 4 милиона души от 80 страни.

Оказало се, че нормалният човек е правил три пъти седмично секс през 2010 година, докато през 1990-а това се е случвало 5 пъти.

Какво убива секса четете на Zdrave.to 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай