Проф. Ангелов поздрави Кацаров за големия му успех
Дори и в COVID пика през миналата година не е имало толкова много починали
Не отчитайки многото жертви, които ежедневно COVID-19 взима у нас, Кацаров дори реши да говори за това дали отново ще е здравен министър.
Именно заради това бившият здравен шеф проф. Костадин Ангелов написа силни думи в личния му фейсбук профил. Там с цифри той оспорва казаното от Кацаров.
"Успяхме, казва ни ведро Стойчо Кацаров тази сутрин.
Починалите от коронавирус от началото на ноември са 2841 души.
Жертвите на COVID-19 за целия ноември през миналата година, когато вълна̀та беше в своя пик, са 2560 души.
300 души повече са загубили живота си и то за едва 17 дни през този месец.
Поздравления за успеха, Стойчо Кацаров!", написа проф. Ангелов.
Последвайте ни
намаляват присьдите за роми незнам ама пилонйииката бая ромски е лигавила
се 4уди6 на само4увствието румьнско
е 4е оная каде би ромчето е на точното място в точното време но и за тебе не е кьсно вьпреки че не си пьрва младост
тези близо 3000 души щяха да са живи, ако имаше само 10 дни локдаун,да не говорим че почерниха Коледата на много семейства,а по лошото е,че ще стане застъпване с новия убиец през пролетта,но както казах аз няколко пъти, до 2050 българите ще са около 4 млн и нещо,като 2 лмн от тях ще са роми, тогава бг политиците ще направят здравеопазването безплатно, но късно
...Напиши и нещо за ония 70 млн. лева.........Щото и то е "успешно".