Слагат джипиеси на боклучарките

https://blitz.bg/ikonomika/slagat-dzhipiesi-na-boklucharkite_news26420.html Blitz.bg

Джи Пи Ес устройства за проследяване на колите, които събират сметта в Пазарджик, ще бъдат монтирани до края на следващата седмица, предаде кореспондентът на БЛИЦ в града.

Движението на боклучарките ще се следи в специален информационен център, който ще стартира на 19 декември. В него чрез използването на радиочестотен канал ще пристига и информация за състоянието на уличното осветление в Пазарджик и общината, режима на светофарите, както и за нивото на реките и водоемите.
През следващата година чрез Джи Пи Ес вероятно ще се следи и движението на градския транспорт, съобщи кметът Тодор Попов. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай