Лоши новини за К-19 от Пазарджишко

Открити са нови случаи в областта

https://blitz.bg/zdraveopazvane/loshi-novini-za-k-19-ot-pazardzhishko_news746533.html Blitz.bg
Два са новите потвърдени случаи на COVID-19 в Пазарджишка област за 17 май. Те са на две жени на 67 г. и на 83 г., които са с множество придружаващи заболявания.

Болните са приведени от II-ро Вътрешно отделение на МБАЛ-Пазарджик и са хоспитализирани в Инфекциозно отделение на лечебното заведение.

Общият брой на заболелите в област Пазарджик е 73, броят на хоспитализираните е 19, уточняват от РЗИ-Пазарджик.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай