Шофьорът, попилял "модерните" си колеги, смая с признание

Не вярвах, че ще го кажа, но браво, надежда има, написа той в социалната мрежа

https://blitz.bg/obshtestvo/shofyorat-popilyal-modernite-si-kolegi-smaya-s-priznanie_news891742.html Blitz.bg

Шофьорът, който разбуни преди два дни мрежата с обръщението си към хиляди водачи, този път се показа в по-добра светлина, пише varna24.bg.

Ето какво сподели въпросният водач в социалната мрежа:

"Колеги! Аз пак, за последно, да не ставам досаден! Не вярвах, че ще го кажа, но браво, надежда има! В тоя дъжд без никаква видимост - значително повече, 90% някъде, хора с фарове, отпред, отзад светлина.

И най-важното, немалък брой хора, които явно знаят къде е копчето за задната светлина за мъглата и го използват. Значи можело! За тези, които искат снимка, направих 2-3, но не станаха хубави, съжалявам".

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай