ИГРАЙ БЛИЦ ГЕЙМ 3 - ТУК!

Стойчо Младенов дебютира за четвърти път начело на ЦСКА. Наставникът изведе своите футболист в контролна среща с Банско, която се игра на стадион "Българска армия" и завърши 0:0. В стартовия състав на "армейците" излязоха 6 играчи под 22-годишна възраст.

За ЦСКА дебют направиха Стоян Колев и каращите проби Хосе Вергара и Джордан Фак.

"Червените" започнаха с атаките още от първата минута, когато Карачанаков излезе на добра позиция и стреля, но право в ръцете на вратаря. Домакините продължиха с по-активната игра, подкрепяни от своите верни фенове.

С активността си се откроиха Марсиньо и Карачанаков, като двамата постоянно опитваха удари и застрашаваха вратата на Ганев. Играчите на Банско пък разчитаха на редки контраатаки, като в една от тях Ситилов си поведе дълго топката и това го лиши от попадение.

На почивката Стойчо Младенов и Валентин Лазаров направиха редица промени, което накъса играта. Положенията бяха по-малко в сравнение с първата част, а двамата вратари почти нямаха работа. Най-активен на терена отново бе Марсиньо, който единствен през това полувреме тормозеше вратаря на гостите с удари от всички възможни точки.

Бразилецът бе заменен 20 минути преди края и това отслаби играта на "червените". до края на мача се запомни единствено пропуск на Станко Йовчев, който не оползотвори центриране на Карачанаков.

ЦСКА - Банско 0:0

Срещата по минути!
2- Карачанаков излезе на добра позиция, стреля с десния крак, но право в ръцете на Ганев
8- Марсиньо стреля от пряк свободен удар, но топката мина над вратата
20- Марсиньо пада в наказателното поле и иска дузпа, но Георги Андреев не показа бялата точка
30- Свободен удар за ЦСКА. След центрирането обаче, топката излиза в аут
31- Стоилов излиза сам срещу Черни, но си повежда дълго топката и вратаря на ЦСКА лови топката
42- Долапчиев бе изведен по добър начин, но вратарят на Банско успя да се справи
44- Дълго подаване на Хаджиев към Петров, малко обаче не достигна на бившия футболист на Миньор (Перник) да достигне до топката
45- Край на първото полувреме

46- В игра за ЦСКА вече са Стоян Колев, дошлият на проби ляв бек Джордан Фак и Войнов
46- В състава на Банско бяха напарвени 5 промени
55- Удар на Марсиньо, който обаче не затруднява вратаря на Банско
59- Дюлгеров извежда Фак по дясното крило, французинът навлиза в наказателното поле, но не успя да преодолее вратаря на гостите