Десният защитник на ЦСКА Иван Турицов е напълно възстановен и е готов за реванша от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите на УЕФА срещу Сейнт Патрикс в Дъблин на 11 август (четвъртък).

Турицов получи мускулно разтежение малко преди края при победата над Берое с 5:1 за първенство на 31 юли и пропусна първия мач срещу ирландците, загубен с 0:1 на Националния стадион „Васил Левски“ на 4 август. Той вече се чувства добре и ще започне в стартовия състав в четвъртък.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Tреньорът на „червените“ Саша Илиев е много доволен от последното ново попълнение в състава Джонатан Линдсет и възнамерява да го пусне като титуляр срещу Сейнт Патрикс в Дъблин. Норвежкият халф Линдсет пристигна на „Българска армия“ в началото на миналата седмица и влезе като резерва в първата среща с островитяните, като за 30-ина минути при дебюта си направи добро впечатление с изявите си.