УЕФА определи съдиите за двата мача между ЦСКА и Базел от плейофа за класиране в групите на Лигата на конференциите. Първата среща в София е поверена на хърватина Дуйе Струкан. Мачът е на 18 август (четвъртък) от 20:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".

Асистенти на 38-годишния Струкан ще бъдат Ален Якшич и Боян Зоненица. Четвърти рефер ще е Иван Бебек. Цялата съдийска бригада е от Хърватия.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

През миналия сезон Струкан беше главен рефер на двубоя между Локомотив (Пловдив) и Копенхаген на „Паркен“. Тогава „смърфовете“ загубиха с 2:4 и бяха елиминирани в третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите.

Дуйе Струкан е висок почти два метра. В професионалния футбол е от 2011 г., а от 2017 г. е международник. В кариерата си до този момент има няколко престижни наряди.

България не спа! Такова чудо с Левски и ЦСКА никога не е имало!

Реваншът Базел - ЦСКА на 25 август от 20:00 часа пък бе поверен на португалска бригада с главен съдия Антонио Нобре. Асистенти ще му бъдат Педро Рибейро и Педро Мартинш, а четвърти съдия Андре Нарсизо.