ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Капитанът на Лудогорец Кирил Десподов направи лаконичен коментар в социалните мрежи след победата с 1:0 над бившия му тим ЦСКА. "Орлите" спечелиха гостуването на "Българска армия" и свалиха "червените" от върха.

Десподов беше едно от главните действащи лица на терена снощи, след като привържениците на ЦСКА го освиркваха през цялото време, а в средата на второто полувреме към него полетяха и предмети, включително камъни, което доведе до прекъсване на срещата за повече от 15 минути.

50 000 лв. Награден Фонд за efbet Лига!

Десподов питал Турицов дали ЦСКА играе за хикс, феновете на шампионите със страхотен жест ВИДЕО

"Още една крачка към голямата цел", написа Десподов в "Инстаграм", добавяйки няколко снимки от дербито.

Това даде повод на феновете на ЦСКА отново да го атакуват. Голяма част от коментарите към публикацията са обиди по негов адрес.

"Киро, другият път не с камъни, а с тухли ще те целим", заплашва един от ултрасите на ЦСКА.