15 Май 2012 8:42 | 0 коментараАко не беше Стойчо и разбира се - агитката, , "червените" никога нямаше да са на върха, коментира в интервю специалистът
12 Май 2012 18:43 | 0 коментараОще преди мача ми се обадиха 100 човека, за да ме предупредят, че този съдия ще ни отреже главите, изригна Димитър Димитров