28 Дек. 2009 15:23 | 0 коментараДа взема пистолет от полицаите и да започна да стрелям или да се самоубия? Или да убия двама журналисти дето са некомпетентни, са само част от изцепките на боса на Славия
28 Дек. 2009 10:36 | 0 коментараВ навечерието на Бъдни вечер момчетата на Александър Попов отидоха на тренировка като просяци, тръгнаха си като принцове
26 Дек. 2009 20:48 | 0 коментараОтмененият им гол се видял от самолет - ами този, с който изравниха от засада, облак ли имаше, иронизира наставникът на Черно море
26 Дек. 2009 19:34 | 0 коментараПредседателят на борда на директорите изнервен заради непрестанните спекулации и нестихващия интерес на каталунците към Сеск Фабрегас