2 Дек. 2009 22:00 | 0 коментара
Австрийците се класираха за 1/16-финалите след 2:1 над римските “орли”
2 Дек. 2009 21:29 | 0 коментара
Двубоят на Мамелъди Съндаунс със Сантос бе прекъснат при резултат 1:0
2 Дек. 2009 18:21 | 0 коментара
Георги Христов вместо Еньо Кръстовчев срещу Виляреал
2 Дек. 2009 18:07 | 0 коментара
“Червените” няма да тренират на “Крейвън Котидж”
2 Дек. 2009 17:10 | 0 коментара
Двама ще преговарят отново с Димитър Христолов
2 Дек. 2009 15:40 | 0 коментара
"Сините" не могат да продадат и 10 000 билета за домакинството на Виляреал
2 Дек. 2009 15:39 | 0 коментара
Нападателят на Левски играл хазарт, надява се да му тръгне срещу испанците довечера
2 Дек. 2009 11:16 | 0 коментара
Саша Симонович партньор на Седрик Бардон в средата на терена, Нилмар и Роси в атака за Виляреал
2 Дек. 2009 10:36 | 0 коментара
Ибрахим Джабер гостува с неговия Лотоматика Рома във Витория на Каха Лаборал
1 Дек. 2009 16:58 | 0 коментара
Заслужаваме повече уважение, обяви помощник-треньорът на ирландския национал отбор Лиъм Брейди
1 Дек. 2009 16:28 | 0 коментара
Трябва да бием, иначе ще отпаднем и ще страдаме, отсича френският ас на испанския Виляреал
1 Дек. 2009 13:49 | 0 коментара
Нападателят част от ежегодна галавечер на Манчестър Юнайтед и УНИЦЕФ
1 Дек. 2009 12:31 | 0 коментара
Двубоят от Лига Европа е утре от 20,00 часа българско време
1 Дек. 2009 10:03 | 0 коментара
Все още не е ясно дали Митко Бербатов ще излезе срещу бившия си отбор
1 Дек. 2009 7:45 | 0 коментара
Аржентинецът с рекордна преднина пред втория Кристиано Роналдо, трети е Шави
30 Ноем. 2009 20:29 | 0 коментара
На презентацията присъствал и кмета на Рим
30 Ноем. 2009 15:09 | 0 коментара
RING.BG ще излъчи и двубоите за Карлинг Къп Манчестър Юнайтед - Тотнъм и Манчестър Сити - Арсенал
29 Ноем. 2009 19:40 | 0 коментара
“Сините” на Тити Папазов спечелиха със 105:100
29 Ноем. 2009 15:34 | 0 коментара
Треската около дербито на Испания Барселона – Реал (Мадрид) обзе света. Спортният сайт “Гол.ком” прави класация на “Десетте най-неочаквани неща”, които може да видим на Ел Класико тази вечер
29 Ноем. 2009 11:54 | 0 коментара
Сегашният мач ще е много различен от онова 6:2 на "Сантяго Бернабеу", заяви наставникът на Барселона