14 Апр. 2011 8:14 | 0 коментара
Феновете на "моряците" плащат по 8 лева за мача на "Герена"
13 Апр. 2011 17:21 | 0 коментара
Привържениците ще влизат в Сектор “Г” само срещу 2 и 3 лева, а всеки ще получи календар на отбора
13 Апр. 2011 12:09 | 0 коментара
16 лева струва билета за Литекс, Монтана и Калиакра
12 Апр. 2011 14:41 | 0 коментара
Слагат козирка и на Сектор "В" на Градския стадион в Ловеч
11 Апр. 2011 16:16 | 0 коментара
Фенът е ранен от техните бомби, Гугутката за какъв се мисли, че да обижда жителите на цял град, пишат в декларацията си привържениците на клуба от Перник
6 Апр. 2011 13:45 | 0 коментара
Новото издание на списание "Акулите" ще получат като подарък първите, закупили си пропуски за 1/4-финала
5 Апр. 2011 12:11 | 0 коментара
Представителите на клубовете се събират в сградата на БФС
4 Апр. 2011 12:21 | 0 коментара
Сбирката е във вторник от 14:00 часа
4 Апр. 2011 12:03 | 0 коментара
Фенове няма да влизат в Сектор “В”, пренасочват ги в “А”
31 Март 2011 19:21 | 0 коментара
Софийски районен съд оправда четирима от привържениците на "червените"
31 Март 2011 17:46 | 0 коментара
Намаление за ученици и пенсионери за Сектор “В” и “Г”
31 Март 2011 15:05 | 0 коментара
Цената на пропуските за мача в събота е от 4 до 6 лева
31 Март 2011 12:05 | 0 коментара
Девет “червени” привърженици задържани, изправят ги пред съда днес
31 Март 2011 10:25 | 0 коментара
“Оранжевите” искат да завършат мащабния ремонт на Градския стадион в Ловеч преди квалификациите за Шампионската лига
29 Март 2011 19:18 | 0 коментара
5 лева за сектор “Г”, ученици и пенсионери влизат срещу 2 лева
29 Март 2011 16:18 | 0 коментара
Ръководството на Черноморец с оферта - гледаш за 16 лева мачовете с Черно море в петък и със Славия за Купата на 7 април
28 Март 2011 8:24 | 0 коментара
5 лева ще струват пропуските в сектор “Г”
25 Март 2011 15:33 | 0 коментара
Слагат изкуствена трева в спортния балон в Борисовата градина
25 Март 2011 9:35 | 0 коментара
Само около 1500 продадени билета за квалификацията в събота
24 Март 2011 10:23 | 0 коментара
Ще бъдат направени стаи с обща баня и тоалетна в крилото на административната към сектор "Б"